Top 10 mirë SHBA, Evropë dhe në botë Online Casinos

Home  >>  Top 10 mirë SHBA, Evropë dhe në botë Online Casinos

Në internet kazino më të mirë USA

Online Kazino USAParatë më të mira reale kazinove online në botë janë në dispozicion për lojtarët SHBA që duan të rrezikoj. Unë jam një prej tyre duke fituar një shumë të holla të ftohtë, e vështirë gjatë viteve për të njëjtën Vegasgames -style I përdorur të ketë për të udhëtuar për ditë nëpër shkretëtirë për të luajtur. Tani unë vetëm Vlerësoni dhe rishikuar Këto faqet e para të parave të kazinosë në internet dhe kurrë nuk kanë shikuar prapa. I vënë të gjitha njohuritë e mia në këtë listë e cila është shqyrtuar nga USA-Casino-Online ekspertët para se ajo është vënë në dispozicion për kënaqësinë tuaj bast.
Më e rëndësishmja si një lojtar në ndonjë prej tyre ju do të jetë në gjendje për të financuar llogarinë tuaj kazino në USD dhe gjithashtu të vendosur atë valutë si monedhë bazë për llogarinë tuaj kazino.

Top 10 mirë USA & Worldwide Online Casinos 2017:

KAZINO OFROJ PAJISJE LUAJ CASINO
1nd

200% Bonus Slots deri në $ 5000
Kodi Promo: CASINO200

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

2th

Depozitë $ 50, Get $ 250 FALAS!
Shkruani kodin Promo: EASY250

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

3th

$ 2,550 Bonus Welcome
Desert Nights ofron pritje të ngrohtë që ju keni qenë në kërkim për!

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

4th

Get 25 rrotullime falas dhe 500% bonus në secilën prej depozitave tuaj të parë 5
Luaj krejt Lojrat e reja tonë premium

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

5th

400 $ Welcome Bonus
$ 10,000 FALAS

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

6st

$ 3,000 Casino Bonus Welcome
Get tre 100 bonuse% Match

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

7th

$ 4,000 BONUS
PËRDORIMI KUPON KODI: CASINO400

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

8th

$ 5,000 BONUS! të depozitave tuaj të parë 5
$ 1,000s në bonuse shtesë – çdo javë!

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

9th

400% bonus deri në $ 10,000 FALAS
Kodi kupon: 400BONUS

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

10th

Deri në $ 10,000 në 1st tuaj për depozitat 10th!
Kodi Përdorimi: SILVEROAK1 të SILVEROAK10

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

Top 10 Evropë më të mirë dhe të gjithë botën kazinove online 2017:

1th

Get deri në € 140 Bonus Mirë se vini
Get $ 88 lirë No Depozitave nevojshme

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

2nd

Marrë $ 1600 FALAS
Get ofertën tuaj ekskluzive tani!

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

3nd

100% deri në € 4000
Get € 15 Pa Chip

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

4th

Get € 3,200 Welcome Bonus tuaj
€ 45 Mobile Bonus

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

5th

Bonus deri në $ 200 New Player
Limited Time Oferta

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

6th

300% deri në $ 3,200
€ 40 Mobile Bonus

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

7th

Marrë $ 1000 FALAS
!!! ofertë ekskluzive !!!

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

8th

Ne do të dyfishtë depozitimin tuaj të parë me një 100% deri në $ 100 Welcome Bonus
$ 65 pagesë Welcome Bonus

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

9th

Get € 5000 juaj Welcome Bonus
€ 100 Pa Regjistrohu Bonus

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

10th

Get% të 200 deri në € 400
bonus Easter bunny

Desktopi lëvizshëmTabletë LUAJ!

Si e rishikojmë kazinotë

1. Sfondi dhe kontrolli i sigurisë
Para se të kontrolloni çdo kazino më tej, ne kryejmë një hetim mbi disa pika kyçe që na tregojnë nëse një kazino është e besueshme ose jo. Një kriter i rëndësishëm është licenca e kazinosë ose faqes së lojërave të fatit në internet si ne rishikuarKazinove të licencuara. Një tjetër pikë kritike është siguria e një kazino, ku kontrollojmë nëse lidhja me faqen elektronike dhe softuerin është plotësisht e koduar dhe e siguruar mbi SSL. E fundit, por jo më pak e rëndësishme, ne gjithashtu kryejmë një kontroll sfondi në kompaninë, ku është regjistruar dhe kush është prapa tij dhe nëse ato tregtohen publikisht apo jo.

2. Fondet e depozitave dhe kontaktoni me klientët

Një pjesë shumë e rëndësishme për një kazino për të marrë një votim pozitiv nga ne, është sa e lehtë është depozitimi. Gjatë këtij hapi, ne kontrollojmë të gjitha metodat e depozitimit në dispozicion dhe sigurohemi që të përfshihen më të njohurit si Visa, MasterCard, transferta bankare, PayPal, Neteller dhe të tjerë. Gjatë këtij hapi ne gjithashtu marrim në mënyrë anonime në kontakt me mbështetjen e klientëve me një sërë pyetjesh dhe pyetjesh shumë specifike.

3. Luaj lojra dhe fitoni para nga fitimet

Hapi i fundit i jonë rishikuar Procesi është ndoshta më i rëndësishmi për çdo lojtar kazino. Me fondet tona të depozituara sapo vazhdojmë të luajmë një gamë të gjerë të lojërave të kazinove në internet, si lojëra elektronike, lojëra të tryezës si Blendë orruletëpoker Dhe të tjerë si baste sportive Ose llotarive. Bilanci i mbetur dhe fitimet më pas arkëtohen. Pika shtesë fitohen për kazinotë me arkëtime të shpejta.

4. Kazino të vlerësuarat dhe në listën tonë të miratuar
Nëse të gjitha hapat e mësipërm janë vlerësuar pozitivisht, ne do të japim një rezultat përfundimtar dhe do të shkruajmë një detaj rishikuar E gjetjeve tona. Çdo kazino është ri-kontrolluar çdo muaj 3 dhe tonë rishikuar Rezultatet u përditësuan në përputhje me rrethanat. Ndërsa ne jemi avokatë të transparencës, ne do të rendisim të gjitha pikat e mira dhe të këqija për çdo kazino. Casinos që marrin një rezultat të keq janë të listuara në listën tonë të zezë, kështu që ju si një lojtar mund të jeni i sigurt se paratë tuaja dhe fitimet janë të sigurta duke shmangur këto kazinove.

UDHËZIME ONLINE KAZINO, KËSHILLA, TACTIKA & KËSHILLA

USA Casino Online Ka një ekip të lojtarëve pro në internet të cilët mbledhin të gjithë informacionin dhe burimet e nevojshme për ju që të keni më së shumti FUN duke luajtur në 100% të sigurt, të licencuara dhe të testuara në internet. Në vend që të vizitoni faqet e shumta për të përcaktuar nëse një kazino e caktuar në internet është e përshtatshme për ju, ne kemi bërë të gjithë punën e vështirë për t’ju sjellë një listë të më mirë kazinove online Aktualisht në dispozicion.

Të gjithë ju duhet të bëni është të rri duarkryq, të relaksoheni dhe të luani lojëra elektronike dhe lojëra të preferuara në ndonjë prej kazinove të lartë të listuara në faqen tonë. Nëse jeni të interesuar për të mësuar më shumë rreth kazinove online Ju gjithmonë mund të hidhni një sy në kazinën tonë online FAQs Artikull, këshilla për fillestarët dhe udhëzues të sigurt për kumar online.

Për ata që duan të ngrenë lojën e tyre ka dhjetra artikuj kazino me sisteme dhe strategji falas të disponueshme për ju për të eksploruar.

FILLO

1. Së pari ju duhet të zgjidhni lojën tuaj! Ne kemi zhvilluar një udhëzues gjithëpërfshirës me informacion dhe komente Në lidhje me internetin e lartë Lojërat Kazino, Duke përfshirë lojëra elektronike video, ruletëBlendë, Dhe video poker.

2. Tjetra ju duhet të zgjidhni idealin shpërblim Ose promovim për ju. Këtu në USA Casino Online Ka një gamë të gjerë të bonuse kazino në dispozicion. Këto përfshijnë bonuse më të fundit ekskluzive, lojëra elektronike shpërblim kodet, Rrotullime të lira, Mobile kazino, no deposit Ofron, dhe shumë më tepër.

3. Së fundi, është koha për të marrë në veprim! Gjeni rrugën tuaj në kazinën tonë të fundit komente, Krye 10 kazinove onlineListën, kazinove më të mira rul dhe vendet më ekskluzive për kazino online dhe të vini në zgjedhje. Informacion mbi sigurinë dhe rregullimin kazinove online në UK, EvropëKanadë, Dhe ndërkombëtarisht janë në dispozicion për lojtarët për të eksploruar.

MASAT MË TË MIRA ONLINE

Nëse fokusi juaj kryesor është thjesht të shijoni lojëra elektronike më të fundit në internet atëherë ekipi ynë i ekspertëve mund t’ju ndihmojë të gjeni më të mirën kazinove onlinei lëvizshëm Lojtarët do të jenë të kënaqur të dinë se ne kemi krijuar edhe një listë më të mirë Mobile lojëra elektronike Kazinove për android Dhe pajisjet iOS! Nëse jeni duke kërkuar të luani falas ose të fitoni të mëdha duke bastur para të vërteta, USA Casino Online Ju ka mbuluar. Lojtarët që kërkojnë një veprim të lirë mund të kalojnë në The SpinRoom ku ofrojmë të gjitha informacionet që mund të duhen të dini për të luajtur lojëra elektronike në internet për para të lira dhe të vërteta.

In SpinRoom Ju do të gjeni një grup të madh të lojërave elektronike që përfshijnë aventura, fantazi, filma, Hollywood, sport, dhe madje edhe të preferuarat keq si Playboy! Slotet tona më të njohura të momentit përfshijnë Zeusin, Librin e Ra, Kleopatrën, Gladiatorin, Ku është Ari dhe Thunderstruck II.

MOBILE CASINO GAMES PËR ANDROID DHE IOS

i lëvizshëm Kazinotë janë duke u bërë shpejt zgjedhja e preferuar nga shumë dhe mund të shihet edhe si rruga për të ardhmen. Gjithnjë e më shumë lojtarë po zgjedhin të luajnë lojrat e tyre të preferuar të kazinosë Mobile Pasi që i lejon ata të luajnë nga kudo në çdo kohë.

Më të njohura kazinove online Janë ata që mbështesin android Dhe iOS smartphones dhe tableta. Ata gjithashtu ofrojnë lojtarë me teknologjinë e fundit HD më të fundit për shumicën e lojrave. Në kohët moderne ju mund të luani pothuajse çdo lojë online kazino në pajisjen tuaj. Nëse preferoni lojëra të tilla si ruletëBlendë, video poker, Dhe bingo ose lojëra elektronike, letra gërvishtëse dhe lojëra kazino për tregtarët e gjallë, është e gjitha në dispozicion Mobile pajisje.

Bookmark USA Casino Online Në telefonin ose tabletin tuaj për informacion mbi të mirat Mobile Kazinove për pajisjen tuaj, shpërblime ekskluzive dhe no deposit ofron, Mobile lojë kazino komente, pa pagesë Mobile Lojëra elektronike, dhe më shumë.

CASINOS TË REJA TË REJA

Kazinove më të mira të reja të shtuara në listën tonë, duke përfshirë edhe kazino të hollësishme komente Dhe vlerësimet, shpërblimet, promovimet, dhe përvojat nga lojtarët e vërtetë të drejtë në majë të gishtave tuaj. Këtu mund të gjeni pjesën më të lartë kazinove online Ne kemi përfshirë në bazën tonë të të dhënave vetëm kohët e fundit. Ne e rinisim këtë listë shpesh kështu mos harroni të mbani një sy në të dhe mos humbasë një shans për të provuar fatin tuaj në disa nga kazinove më të mahnitshme në botë.

Me një treg konkurrues si industria e kazinove online, ju nuk mund të mërziteni për zgjedhjen e kazinove online është tepër e madhe. Ka raste të reja kazinove online që shfaqen çdo ditë, kështu që gjithmonë ekziston një vend i ri ku mund të provosh fatin tuaj. Në anën tjetër, nuk është gjithmonë e lehtë të gjesh kazinove më të reja online që i përshtaten shijes tënde. Megjithatë, ju nuk duhet të shqetësoheni, për Usa Casino Online Ekipi është në vëzhgim për topin e ri kazinove online. Dhe për më tepër, jo vetëm që ne gjejmë vende të reja për të luajtur lojrat tuaja të preferuara, por gjithashtu sigurohuni që të merrni të gjitha marrëveshjet e shkëlqyera si bonuse të regjistrimit, lojë falas, shpërblime të mirëpritur, no deposit Shpërblimet, garat dhe garat sapo të regjistroheni për një llogari. Ne shpesh shkojmë një milje shtesë dhe arrijmë të negociojmë një depozitë ekskluzive të ndeshje shpërblim Vetëm për ty.

Udhëzues i Kazinosë Online

Në sferat intergalaktike të hapësirës kibernetike, do të gjeni shumë faqe të dedikuara për të kazinove online. Por, sa prej këtyre faqeve mund ose mund të besoni që t’ju ofrojë informacionin më të rëndësishëm kazinove online? Fatmirësisht, ka një faqe që ju mund të besoni mbi të gjithë të tjerët, USA Casino Online.

Kemi kaluar shumë vite për industrinë tonë. Jona është një ekip i kombinuar, ka më shumë se gjysmë shekulli njohuri rreth botës së kazinove online. Ne kemi një ekip të përkushtuar të shkrimtarëve, dizajnuesve, zhvilluesve dhe redaktorëve që janë të përkushtuar t’ju sigurojnë të gjitha informacionet që ju mund të keni ndonjëherë në lidhje me të mirat kazinove onlinepër desktopdheMobile Kazinove për të luajtur në.

UDHËZUESI TUAJ PËR CASINAT MË TË MIRË ONLINE

Faqja jonë e internetit ka lojën më të fundit dhe më të përditësuar në internet dhe kazino komente, Ne kemi informacion të brendshëm mbi bonuse më të mira të kazinosë në dispozicion dhe promovimet më të nxehta të kazinove në internet nga kazinotë. Ne kemi një gamë të gjerë lojërash falas për ju për të mostër dhe një gamë të udhëzimeve për lojërat online të kazinosë që do t’ju mësojnë gjithçka, nga të mësuarit për të luajtur lojërat në atë se si të përsosni strategjitë tuaja të lojës dhe të maksimizoni fitimet tuaja.

Ne madje kemi një seksion argëtimi që do t’ju ofrojë, lexuesin tonë të hollësishëm, me lajmet dhe përditësimet më të fundit të industrisë. Bloget tona do t’ju mbajnë të informuar dhe artikujt tonë të tipareve do të ekspozojnë ins dhe opozitë të botës së kazinove online. Nëse jeni duke kërkuar për një qesh, kolonat dhe videot tona do të jenë në gjendje të siguroheni që ta përfundoni ditën me një xhep të plotë të parave dhe një buzëqeshje në fytyrën tuaj.

Casinos Online me Licencim Ndërkombëtar për Lojtaret e SHBA

Më e rëndësishmja, këto janë faqet që kanë një gamë të metodave të depozitimit …

Në vend që t’i lëmë lexuesit tanë të kalojnë nëpër shumë opsione dhe orë të mbeturinave në kërkim të përsosur Kazino amerikane, Ne kemi krijuar këtë faqe për të rishikuar Dhe krahasoni të gjitha më të mirat kazinove online Duke ofruar lojëra të holla në të holla për lojtarët e SHBA-ve. Kujtohuni, këto nuk janë vetëm mesatare kazinove online Që ndodhin për të pranuar lojtarët e SHBA. Ata janë krem ​​absolut i kulture dhe i kanë kushtuar bizneset e tyre për të përshëndetur amerikanët në lojëra të parave të vërteta si videoja poker, Keno, baccarat, Blendëruletë, Faro, lojëra elektronike, bingo ose craps.

Më e rëndësishmja, këto janë faqet që kanë një gamë të metodave të depozitimit, ndër veçoritë e tjera të veçanta si shpërblimet masive të mirëpritur, aplikacionet celulare, pagesat e shpejta dhe programet fitimprurëse VIP.

New Jersey, Nevada dhe Delaware kanë licencuar lojërat e fatit në kazino të vërteta. Shtete të tjera pritet të nxjerrin ligje në kohë, me disa shtete që diskutojnë legjislacionin.

Ka edhe shumë kazino të internetit të holla të gatshme poker lojërat. Kemi rishikuar SHBA-në më të mirë poker Faqe për ju që të zgjidhni, të gjitha të cilat janë të së njëjtës cilësi si faqet e kazinosë që ne rekomandojmë në këtë faqe.

FAQet e kasinave amerikane

Ne kemi përgatitur një FAQ të detajuar për t’iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja kazinove online Pyetjet e SHBA më poshtë:

A janë kazinotë online të sigurta?

Po. Duke qenë një industri e tillë e madhe dhe popullore, ka organe të ndryshme rregullative që kontrollojnë faqet e kazinosë, eCogra është një figurë e dukshme. Ata sigurojnë që të gjitha lojrat janë të drejta ndaj lojtarëve dhe se depozitat dhe tërheqjet sigurohen me një kodim të nivelit të lartë, pa marrë parasysh se çfarë opsioni të pagesës ju përdorni. Kjo nuk do të thotë që disa vende nuk kalojnë nën rrjet, megjithatë, është mirë të kontrolloni komente Këtu për të qenë të sigurtë se ne u kemi dhënë atyre të parit në fillim.

A mund të bëj depozita në këto vende të kazinove online?

Po, sigurisht që mundesh. Ata të gjithë pranojnë një shumëllojshmëri të metodave bankare për t’ju lejuar të depozitoni fondet tuaja në mënyrë të sigurtë dhe të thjeshtë. Përveç kësaj, ato gjithashtu ofrojnë një numër metodash të besueshme të tërheqjes për ju që të merrni duart tuaja në fitimet tuaja shpejt.

Çfarë lloj lojrash do të gjej në kazinotë më të mirë në SHBA?

Jo vetëm që mund të a Kazino amerikane Të jetë e përkryer për tifozët e lojërave të rrezikshme të kazinosë, ata gjithashtu ofrojnë lojëra të mëdha me karta poker Lojtarët që po kërkojnë diçka të re (të tilla si Blendë, Kurvarë karaibe poker, Apo edhe video poker). Ju gjithashtu mund të merrni një pushim nga bota e lartë oktan e online poker Dhe vetëm të luajë disa lojëra elektronike, ruletë, Baccarat, keno, ose craps. Është normale që lojtarët të lodhen nga rutina e njëjtë dhe, nëse e ndieni këtë ndjenjë të mërzitshme që ngrihen mbi ju, paratë e vërteta të internetit online të kazinove mund të jenë pikërisht ajo që ju duhet të shkundni gjërat.

A ka bonuse të mirëpritur?

Po, kazinotë më të lartë në SHBA që pranojnë lojtarët amerikanë në listën tonë, të gjitha ofrojnë bonuse të shkëlqyera të depozitave që do t’ju ndihmojnë të rritni bankrollin tuaj. Çdo online kazino gjithashtu do të ketë promovime të rregullta dhe programe VIP për t’ju dhënë ndjenjën e ‘kazinove’ të kazinosë reale të jetës.

Luajtja me përgjegjësi

Bastet e fatit në SHBA janë biznes i madh, me miliona amerikanë që gëzojnë zgjedhjen e madhe të basteve, lotarive dhe kazinove. Është me të vërtetë e rëndësishme që të mbani nën kontroll kumarin tuaj dhe shpenzimet. Për një pakicë të vogël gamblers, loja e tyre mund të dalë nga dora dhe ata përfundojnë duke ndjekur fitimet dhe duke shpenzuar shumë para.

ONLINE GAMBLING & CASINOS ONLINE NË AFRIKËN E JUGUT

Kumar në internet ka marrë botën nga stuhia dhe tani është një nga industritë më të mëdha përreth. Nëse ka një arsye pse është bërë kaq popullore, duhet të jetë faktori i lehtësisë. Gjithashtu është vërtetuar se kazinotë në internet kanë një përqindje shumë më të lartë pagimi sesa kazinotë tona vendore të bazuara në tokë. Një avantazh tjetër i lojërave të fatit në internet është se ju keni aftësinë për të luajtur për argëtim, për të testuar lojërat dhe për t’u përgatitur për të luajtur për para të vërteta. Duke luajtur lojra kazino falas Është me të vërtetë e dobishme, veçanërisht për rishtar. Sigurohuni që të shikoni tonë Fillestar të Lojërave të Fatit Udhëzues për këshilla se si të Fillo Duke luajtur në Jug afrikan Kazinove.

Të gjithë afrikano-jugorët që dëshirojnë të luajnë në kazinotë online duhet të sigurojnë që ata të luajnë vetëm në kazinotë më të mirë dhe me reputacion. Ka fjalë për fjalë mijëra kazinotë të pjekur për zgjedhjen, dhe shumica e këtyre ofrojnë lojëra me cilësi të lartë dhe shërbime të shkëlqyera të konsumatorëve. Kjo do të thotë që ju nuk keni arsye për të vendosur për asgjë, por më të mirët. Usa-casino-online.com Do t’ju tregojë vetëm atyre Më e mira e Jugut afrikan kazinove Që do t’ju ofrojë softuer të madh të lojrave, përzgjedhje të mëdha të lojërave dhe fitime befasisht të larta, të gjithë të cilët pranojnë monedhën vendase të Jugut afrikan Rand (ZAR).

Fillimi me Kumar Online

Vendosni se sa para që dëshironi të shpenzoni përpara se të uleni para kompjuterit tuaj dhe të rrini me vendimin tuaj. Asnjëherë mos jesh i pangopur. Të qenit i orientuar nga qëllimi dhe të kesh kënaqësi ju vë në pozitën më të mirë për të marrë pjesë në lojëra të fatit, qoftë në një kazino lokale ose në internet. Rregulli më i rëndësishëm në lidhje me lojërat e fatit në internet është që ju duhet të luani vetëm kur jeni duke u argëtuar, me para që mund të përballoni për të humbur. Asnjëherë mos luani kur ndjeheni të shqetësuar apo të dëshpëruar dhe kurrë mos merrni hua për të luajtur me të. Ndaloni kur nuk keni më argëtim.

Lojërat e fatit në internet ju ofrojnë lehtësinë e lojës në komoditetin dhe privatësinë e shtëpisë ose zyrës tuaj. Ju mund të luani diku, në çdo kohë, 24 / 7, 365 ditë në vit. Kënaquni!

PLAY AT TOP 10 CASINOS ONLINE UK

Nëse ju jeni një lojtar i bazuar në Mbretërinë e Bashkuar ose dëshironi të luani në një kazino të sigurt dhe të besueshëm online, ekipi ynë ka bërë të gjitha detyrat e shtëpisë të kërkuara për t’ju çuar në kazinotë më të lartë 10 në Mbretërinë e Bashkuar.

Çdo kazino është provuar dhe testuar personalisht përveç që është licencuar dhe rregullohet nga autoritetet e lojërave të fatit si Komisioni i Lojërave të Lojërave të Bastit në Mbretërinë e Bashkuar. Plus, ne ju sjellim të gjitha lajmet më të larmishme dhe ju mbajmë përditësuar në lojëra të reja dhe jackpots në kohë reale.

PLAY AT TOP 10 CASINOS ONLINE SHBA

Ne e kuptojmë sa e vështirë është për lojtarët e bazuar në SHBA për të gjetur kazino online që u lejojnë atyre të bastisin në lojëra elektronike më të nxehta, Blendëruletë, Dhe ton të lojrave të tjera të kazinove nga të ngjashmit e Real Time Gaming, Top Game dhe Playtech.

tonë Kazino amerikane Ekspertët ofrojnë gjithçka që duhet të dijë për çdo vend miqësor të SHBA-ve dhe bonuset e tyre shpesh emocionuese dhe bujare, si dhe opsione të përshtatshme për pagesë të orientuara për tregun amerikan duke përfshirë UseMyWallet, Western Union, MoneyGram, Click2pay dhe eWalletXpress. Tonë Kazino amerikane Lista gjithashtu përmban vende të licencuara dhe të rregulluara nga autoritetet e besuara, si Komisioni i Lojrave të Lojës Kahnawake.

GJENI KASINËT MË TË MIRË AUSTRALIAN ONLINE

Nëse pokies janë favorite tuaj kazino, ju doni gara për 21 në një lojë të Blendë, Ose të gëzojnë trillimet e tjerrje ruletë Timon, ne ofrojmë depërtim në kazinove më të mira miqësore të Aussias ku luajmë në internet dhe në lëvizje në çdo kohë, kudo. Ka disa metoda të përshtatshme bankare si POLI dhe Citadel për lojtarët e bazuar në Aussie.

PSE ZGJIDHNI TOP 10 CASINO WEBSITE

Ne nuk jemi një ekip lojtarësh tepër entuziastë që thjesht flasin me zë të lartë pa asnjë substancë. Çfarëdo që publikojmë është bërë kështu me pas hulumtimeve të gjera nga një ekip me dekada përvojë të kombinuar në biznesin e kazinove. Po, ata janë të gjithë lojtarët e kazinosë që dinë të gjejnë më të mirën nga pjesa tjetër.

Me gjithë përulësinë këtu janë disa arsye pse ju duhet të qëndroni rreth nesh në Top 10 Casino Websites.

 • Ne marrim kazinove më të mira në internet bazuar në dhjetra parametra që përfshijnë softuer, lojëra të ndryshme, shpërblime, jackpots, depozita të shpejta dhe pagesa, kufijtë e basteve dhe shumë më tepër.
 • Kjo është ajo ku të rinjtë mund të bëhen lojtarë të mirinformuar dhe të mësojnë më shumë se thjesht bazat.
 • Jini të ndershëm, të paanshëm komente Për kazinove të klasit të lartë në MB, SHBA dhe Australi.
 • Ne kemi të gjitha lajmet në jackpotet më të nxehta progresive dhe ku t’i gjejmë ato në mënyrë që ju të mund të tjerrni rrotullat dhe të fitoni me të vërtetë mega moolah
 • Më e rëndësishmja, ne mund t’ju tregojmë se si të gëzoni të vërtetë lojrat e fatit në internet dhe të merrni më shumë zhurmë për dollarët tuaj
 • Kemi disa këshilla të mrekullueshme për lojërat e fatit në internet
 • Qëndroni të informuar për përditësime të rëndësishme dhe lajme të rregullta

SI TË RISHIKOJMË KASINË ONLINE

Kazino online vetëm e bëjnë atë në listën tonë pasi ekspertët tanë të ekspertëve i kanë vlerësuar ato në një varg parametrash. Kjo është mënyra se si ne sigurohemi që lexuesit tanë të luajnë për të luajtur në kazinotë më të mirë dhe jo vetëm sepse i dashurojmë ata për pamjen e tyre.

Disa nga elementet në listën tonë të kontrollit përfshijnë:

  • Lojëra të ndryshme në ofertë – Cilësia dhe shumëllojshmëria e lojrave janë shenjë dalluese e një kazino të mirë
  • Bonuset e Mirëseardhjes – Ne shikojmë për shpërblime fitimprurëse që vijnë me kushte të drejta wagering
  • Shpërblim Madhësisë dhe termave – Bonuset duhet të jenë relativisht të lehta për t’u fituar sa mund të jenë joshëse
  • Mbështetja e klientit dhe kënaqësia – Asnjë kazino nuk mund ta bëjë atë në listën tonë pa një shërbim profesional të mbështetjes së klientit 24 / 7
  • Jackpots – Faqja jonë është ajo ku ju do të gjeni jackpots më të mirë duke përfshirë progresistët e ndryshimit të jetës
  • Karakteristika të veçanta dhe promovime – Si klient keni të drejtë për oferta ekskluzive
  • Metodat bankare – Kazinotë ne rekomandojmë mbështetjen e një numri të metodave të depozitave dhe të tërheqjes që i përshtaten çdo lloji të lojtarit
  • Siguri – Të gjitha kazinot tona të regjistruara licencohen dhe rregullohen nga autoritetet e lojërave të fatit dhe testohen rregullisht dhe certifikohen për lojëra të drejta.

Rreth vendeve më të mira të Kazinosë në SHBA

Kjo faqe interneti do të shërbejë për një numër qëllimesh. Njëri prej tyre është t’ju sjellë një hyrje në të mirë të asaj që është e disponueshme në lojërat online të kazinosë. Për shkak se është një industri jashtëzakonisht konkurruese, lojtarët në përgjithësi mund të përdorin të gjithë ndihmën që ata mund të bëjnë në zgjedhjen e kazinosë të duhur për të përmbushur nevojat e tyre, për të mos përmendur ndihmën në vlerësimin e lojrave, ofruesit e softuerëve, shpërblimet dhe përfitimet e tjera të lojtarëve. Gjithashtu, meqenëse atmosfera ligjore mund të paraqesë disa konfuzion, ne mund t’ju udhëheqim në përcaktimin e kazinove online të mirëpritur SHBA Lojtarët, dhe cilat prej këtyre kazinove meritojnë rekomandimin më të lartë.

Ne gjithashtu synojmë t’ju ndihmojmë të bëheni një lojtar më i mirë, dhe nga ana tjetër, t’ju japë një shans më të mirë për të fituar një fitues në kazinotë. Ne do ta bëjmë këtë duke ju dhënë një ndriçim të ndriçimit se si të luani lojërat, nga lojëra elektronike dhe Blendë Për keno dhe bingo; Ju këshilloj për mënyrën më të mirë për të menaxhuar paratë tuaja, sepse kjo është një përcaktues kritik i suksesit ose i dështimit. Ne do t’ju drejtojmë drejt turneve të kazinove, të cilat paraqesin një rrugë interesante potenciale me anë të së cilës të fitoni ndonjë vlerë nga përvoja juaj dhe shpresojmë se shumë mënyra për të shtrirë dollarin tuaj. Do të jetë mirë dhe do të jetë kënaqësi.

Llojet e ndryshme të shpërblimeve

Ka kryesisht katër lloje bonuse të ofruara në kazino dhe ato janë bonuse të depozitave, rrotullime të lira, para të lira dhe lojë falas.

Bonus Depozitimi

Kjo i referohet një shpërblim Që mund të kërkohet nga lojtarët nëse bëjnë depozita. Normalisht ka një përqindje specifike dhe është gjithashtu e mbuluar me një vlerë maksimale. Një ndeshje shpërblim E 100% përputhet me të gjithë shpërblim. Nëse, për shembull, kjo është një depozitë 100% shpërblim Dhe me një vlerë maksimale prej € 200, lojtarët që depozitojnë € 200 do të bëjnë një tjetër € 200 në shpërblim kreditit.

Rrotullime falas

Kjo zakonisht është pjesë e mirëpritur shpërblim Që një kazino mund të ofrojë përveç shpërblimeve të tjera. Për raste, një kazino mund t’u ofrojë lojtarëve të saj lojën e depozitave shpërblim Dhe rrotullime falas 100. Kjo do t’u japë lojtarëve 100 rrotullime falas në krye të depozitës shpërblim. Lojtarët mund të përdorin rrotullime të lira në lojëra të caktuara ose në ndonjë lojëra, varet nga kushtet dhe afatet e promovimit. Disa kazinove gjithashtu do t’u ofrojnë lojtarëve të tyre luajtje të lira pas regjistrimit pa ndonjë depozitë të kërkuar.

Paratë e lira

Kjo është para falas që kazinotë u japin lojtarëve të tyre. Për shembull, një kazino mund të ofrojë falas € 10 pas regjistrimit. Ndonjëherë, kazinotë i ofrojnë këto para edhe lojtarëve të tyre ekzistues. Paratë e lira shpërblim Ju jep një shans për të fituar në të vërtetë pa depozituar ndonjë para. Me fjalë të tjera, ju mund të luani dhe madje të fitoni para të vërteta dhe nuk duhet të rrezikoni ndonjë nga tuajat. Disa kazinove kanë kërkesa për fitore në lidhje me paratë e lira shpërblim.

Bonusi i Lirë Luaj

Shumë kazinotë i falënderojnë lojtarët për zgjedhjen e tyre dhe jo një tjetër kazino duke u ofruar atyre një dhuratë për t’i mirëpritur ata dhe një shembull i mirë për një dhuratë të tillë është Play Pa pagesë shpërblim. Kjo është e ngjashme me bonusin e parave të lirë, por në vend të kësaj ju jepet një shumë e madhe parash për luajtje me kërkesa për fitore që ju duhet të luani për brenda një kohe të caktuar. Pas kalimit të kohës dhe nëse keni arritur të fitoni para të mjaftueshme, ju mund t’i shkëmbeni ato për një shumë më të vogël parash. Është një mënyrë e shkëlqyer për lojtarin të provojë sasi të ndryshme të lojrave dhe ende kanë mundësi të fitojnë ca para.

Se si ata punojnë

Bonusi i depozitës është bonusi më i zakonshëm i kazinosë. Është thjesht një ofertë nga një kazino për lojtarët që të përputhen me depozitat e tyre në një figurë të caktuar në një përqindje të caktuar. Për shembull, një ndeshje 100% deri në € 200 do të thotë që nëse depozitoni € 200, fitoni një tjetër € 200 në shpërblime. Në mënyrë që të fitoni bonusin, do t’ju kërkohet të bëni depozitën e vlefshme dhe pastaj të bastni një shumë të caktuar parash në atë kazino brenda një kohëzgjatje të caktuar kohe. Termat dhe kushtet e këtyre shpërblimeve do të ndryshojnë shumë nga një kazino në tjetrën.

1. Spartan Slots Casino – është një kazino online me një Lashti emocionuese grek theme. Site është mundësuar me platformën TopGame dhe menaxhohet nga Deckmedia grup. Kazino është në disponim nëpërmjet shkarkim onto ndonjë compatible Dritaretkompjuter. Spartan Slots Kazino është e licencuar nga juridiksioni i Curacao. Lojtaret nga shumica e vendeve, duke përfshirë Shtetet e Bashkuara, janë të mirëpritur për të luajtur.

2. Sloto Cash Kazino – është një kazino online që ka qenë një pjesë e industrisë që nga viti 2007. Ajo është mundësuar nga Real Koha Gaming software dhe ofron një gamë të plotë të lojëra elektronike, lojra tavolinë, pokers video, dhe specialitete të tjera. Ndërsa Kazino plotë është pa-vetëm, lojtarët mund të gëzojnë disa nga lojërat në një klient të lehtë Instant-play. Sloto’Cash Casino është e licencuar nga juridiksioni i Curacao.

3.Las Vegas USA Casino – Është aktualisht një nga kazinotë më miqësore në SHBA. Kazino është mundësuar nga softueri RTG, një nga platformat më të mëdha në botë. Ky kazino, në pronësi të grupit të vendosur për herë të parë në Main Street, aktualisht mban një licencë në juridiksionin e Panamasë. Dhe, sigurisht, lojtarët nga SHBA janë të mirëpritur ngrohtësisht.

4.Black Diamond Casino – Është një kazino online me një temë të errët, luksoze dhe një gamë të gjerë lojrash. Është mundësuar nga platforma TopGame dhe aktualisht menaxhohet nga vlerësuesit Deckmedia grup. Kazino mban një licencë të lojrave online nga juridiksioni i Curacao dhe është në dispozicion për shumicën e lojtarëve rreth botës.

5.Sloto Plus Casino – është një kazino online që kap atmosferën bie shumë në sy e një kazino të vërtetë tokës bazuar. Sigurisht, ata janë shumë më tepër se ngjyra e bukur. SlotsPlus është mundësuar nga Real Time lojrave, që do të thotë se ata kanë një nga koleksionet më të mëdha lojë në industri. Ata janë regjistruar për biznesin në juridiksionin e Kosta Rika, dhe ata janë një nga vendet e pakta që aktualisht pranojnë lojtarë nga SHBA.

6.Desert Nights Casino – Kur zgjedh një kazino online, ka shumë gjëra për t’u marrë parasysh: zgjedhjen e lojës, shpërblimet dhe reputacionin e një kazino për shërbimin cilësor. Nëse jeni duke kërkuar për një kazino që ofron të tre këta faktorë në maja, Desert Nights Kazino duhet patjetër të jetë në listën tuaj të shkurtër. Për lojtarët online slot, veçanërisht ato në SHBADesert Nights është një nga opsionet më të mira në dispozicion sot.

7.Sport bast Kazino – është një kazino online që i jep çdo lloj lojtar një mënyrë për të luajtur. Kazino është mundësuar kryesisht nga NetEnt, por ata ofrojnë disa lojra nga platformat e tjera software si Betsoft dhe Playtech. Ato janë të licencuara në juridiksionet prestigjioze të dy Alderney dhe Antigua. Për fat të keq, kjo licencimi i pengon ata të ofruar lojëra për lojtarët amerikanë.

8.Box24 Casino – Është një kazino online e shkarkueshme që përmban një temë elegante dhe disa lojëra të ndryshme. Përdor platformën softuerike Topgame, e cila ofron një numër lojëra elektronike, lojëra në tryezë, lojëra video dhe lojëra speciale. Kazino menaxhohet nga Deckmedia Grupi dhe mban një licencë zyrtare në internet të lojrave nga juridiksioni i Curacao.

9.Bet Online Casino – Ajo është e licencuar në Kosta Rika, por është i pozicionuar për të luajtur nga amerikanët. Bet Online është në drejtimin e mrekullueshëm në kërkim Real Time lojrave Software, e cila është favorizuar kryesisht nga amerikanët dhe të përdorura nga disa prej emrave më të mëdhenj të industrisë së. Bet Online është një pjesë e kazinove Komisionet markave grup, dhe kështu është mbështetur nga niveli i profesionalizmit që ka parë Ace Ardhurave të bëhet një emër të familjes me kumarxhinjve.

10.Red Stag Casino – është një kazino US-friendly internet projektuar për desktop Dhe lojtarët celularë. Është pjesë e vlerësimit Deckmedia Familja e kazinove, një grup me më shumë se një dekadë përvojë në industri. Lojtarët këtu do të gjejnë linjën e plotë të lojërave të kazinosë të teknologjisë WGS, të cilat shkojnë nga lojëra elektronike klasike me tre rrotulla dhe lojëra në tryezë për lojëra elektronike bonus dhe më shumë. Red Stag Kazino është e licencuar nga qeveria e Curacao

bonus code slotland